12. 12. 2010

2. ročník vánočního turnaje ve stolním tenisu - děti (11. 12. 2010)

V sobotu se konal v divišovské sokolovně 2. ročník vánočního turnaje ve stolním tenisu. Přes nepřízeň počasí se turnaje zúčastnilo dvanáct sportovců. V 1. kategorii soutěžil Jakub Kuthan. 2. kategorii vyhrál Matěj Vondrák, na 2. místě skončil Štěpán Kůta a 3. místo získal Jiří Šaněk, který byl zároveň vyhlášen rozhodčími talentem turnaje. Ve 3. kategorii svedli hráči opravdový boj o 2. až 4. místo. Nakonec rozhodly počty vyhraných setů. 3. kategorii vyhrál i letos Patrik Marek, na 2. místě se umístil Pavel Šimáček a 3. místo získal Filip Šmíd. Talenty turnaje byly vyhlášeny Kristýna Eichlerová a Kateřina Neušlová. Všem výhercům gratulujeme. Hlavní cenou, kterou obdržel absolutní vítěz turnaje Patrik Marek, byl nádherný dort upečený paní Pekárkovou, děkujeme. Poděkování patří rozhodčím - paní Vondrákové a pánům Duškovi, Markovi, Müllerovi a Vondrákovi. Občerstvení zajistila paní Dušková. Paní H. Vondráková ze Lbosína věnovala turnaji sponzorský dar, děkujeme.